جستجو

Forever Living فوراور لین (مکمل کاهش جذب کالری) | Forever Lean این محصول ترکیب فوق العاده ای ارائه می دهد که می تواند به کاهش جذب کالری از چربی و کربوهیدرات ها کمک.. Product #: 31 based on 0 reviews Regular price: $0.00 $0.00 2

فوراور لین (مکمل کاهش جذب کالری) | Forever Lean

برند: Forever Living
کد محصول: 31
دسترسی: 2
وزن: 0.00kg
ابعاد: 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm

قیمت: 0ریال
Ex مالیات: 0ریال

- +

این محصول ترکیب فوق العاده ای ارائه می دهد که می تواند به کاهش جذب کالری از چربی و کربوهیدرات ها کمک کند. به طور کل این محصول مانع جذب کالری های موجود در چربی ها و کربوهیدرات ها شده و همچنین به طور موقت مانع جذب کالری قندها در بدن می شود. کرومِ موجود در این محصول به تنظیم قند خون جهت سوخت و ساز سالم بدن کمک می کند. ترکیبات اصلی آن شامل فیبر جذب چربی که از گیاهان کاکتوس به دست امده، اپونتیا فیکوس ایندیکا، پروتئین به دست آمده از گیاهان فازئولوس وولگاریس (لوبیای سفید کیدنی - لوبیای سبز - لوبیا چیتی)، کرومیوم تری کلرید می باشد.
این مکمل فوق العاده، دو ماده موثر را در خود گنجانده است که به کاهش جذب کالری های موجود در چربی ها و کربوهیدرات ها کمک می کنند. یکی از این دو عنصر، فیبری منحصر به فرد برای جذب چربی است که از گیاه کاکتوس خاردار (با نام علمی Urostigma) به دست می آید. نام دیگر این میوه منحصر به فرد، انجیر هندی می باشد که در مقایسه با سایر گیاهان، توانایی بسیار بالایی در چربی سوزی بدن دارد. ماده منحصر به فرد دیگر که در مکمل غذایی فوراِور لین گنجانده شده، پروتئینی ویژه است که از دانه های گیاه لوبیا چیتی (با نام علمی فاسیلوس وولگاریس) به دست آمده است. این پروتئین منحصر به فرد، با ممانعت از فعالیت آنزیم هایی که نشاسته را به قند تبدیل می کنند، جذب قند در روده کوچک را کند می نماید.

  •     جلوگیری از جذب کالری توسط چربی و کربوهیدرات ها
  •      تنظیم قند خون
  •     افزایش سوخت و ساز بدن
  •     در کنار ورزش و رژیم غذایی سالم، کمک فوق العاده به کاهش وزن متعادل می کند.
  •     کمک به پیشگیری از سرطان
  •     بدلیل حضور لوبیا سفید، این مکمل سرشار از آنتی اکسیدان است.

ترکیب انجیر هندی و لوبیا سفید ۲ فعالیت لاغری بسیار مهم را در بدن عملی می کنند.

۱-    باعث افزایش سوخت و ساز بدن شده و مقابل جذب کالری از طریق تبدیل چربی، می ایستند.
۲-    تنظیم قند خون در بدن علاوه بر پیشگیری از دیابت، مانع جذب کالری قند ها در روده می شود.

پس این مکمل می تواند به شما کمک کند، تا راحت تر به وزن ایده آل و مطلوب تان برسید. چرا که این محصول، عملاً مانع جذب برخی از چربی ها و کالری های هضم شده در بدن تان می شود.


سومین عنصر مهم و تاثیرگذاری که در فوراِور لین گنجانده شده، تری کلورید کروم است. ماده موثر و معدنی کروم، سبب افزایش توانایی بدن در تنظیم قند خون می شود. این عنصر به ویژه برای سوخت و ساز طبیعی بدن از اهمیت فراوانی برخوردار است. با این حال، جهت به حداکثر رساندن تاثیر این مکمل، باید به یاد داشته باشید که رژیم غذایی سالم و انجام ورزش منظم، اهمیتی چشمگیر در کنترل رژیم مربوط به وزن تان داشته و تنها از این راه است که می توانید به وزن دلخواه خود رسیده و آن را حفظ کنید.

ترکیبات اصلی: فیبر جذب چربی که از گیاهان کاکتوس به دست امده، اپونتیا فیکوس ایندیکا، پروتئین به دست آمده از گیاهان فازئولوس وولگاریس (لوبیای سفید کیدنی- لوبیای سبز - لوبیا چیتی)، کرومیوم تری کلرید.

محتوی: ۱۲۰ کپسول

روش مصرف: تا ۴ کپسول در روز، هر بار ۱ کپسول - بلافاصله قبل از وعده غذایی یا قبل از میان وعده به همراه آب مصرف شود.

 

قیمت: 183 درهم

هیچ پرداخت برای این محصول وجود ندارد.
نوشتن پرداخت
بدعالی
نظر فیسبوک

صفحه اول . درباره ما . ارتباط با ما . تبلیغات

© 1394 -  تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای “بهینه سازان وب ایران” محفوظ است .

طراحی سایت : ترانگل