جستجو

Forever Living ریفاینینگ ژل ماسک سونیا (ژل ماسک ترمیم و پاکسازی) | Sonya refining gel mask  ژل ماسک سونیا یکی از محصولات پاکسازی پوست فوراور است. ساختار ژل مانند این محصول به دلیل افزایش جذب .. Product #: 68 based on 0 reviews Regular price: $0.00 $0.00 2

ریفاینینگ ژل ماسک سونیا (ژل ماسک ترمیم و پاکسازی) | Sonya refining gel mask

برند: Forever Living
کد محصول: 68
دسترسی: 2
وزن: 0.00kg
ابعاد: 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm

قیمت: 0ریال
Ex مالیات: 0ریال

- +

 ژل ماسک سونیا یکی از محصولات پاکسازی پوست فوراور است. ساختار ژل مانند این محصول به دلیل افزایش جذب در حین استفاده است. در هنگامی که شما از این ماسک بر روی صورت خود استفاده می کنید خنکی آن را با تمام وجود حس کرده و پوست صورت شما سریعا این ماسک را جذب خواهد کرد. در این ژل مرطوب کننده هایی نظیر عصاره ی میوه ی سیم و عصاره گل شبدر استفاده شده است که احساس نرمی و جوانی پوست را در دوره استفاده به پوست شما هدیه می دهد. از خواص بسیار عالی این ژل خاصیت آنتی اکسیدانی بالای آن است که به رفع چین و چروک پوست شما کمک شایانی می کند.

ژل ماسک سونیا معروف به زیبای خفته یکی از محصولات مراقبت پوست فوراور است. ساختار ژل مانند این ماسک به دلیل افزایش جذب در حین استفاده از محصول است. هنگام استفاده از این ماسک خنکی آن را با تمام وجود حس کرده و پوست صورت شما سریعا این ماسک را جذب خواهد کرد.

در این ژل مرطوب کننده هایی نظیر عصاره میوه سیب، عصاره گل شبدر، بامبوی کره ای و ریشه شیرین بیان استفاده شده است که احساس نرمی و جوانی پوست را به پوست شما هدیه می دهد. از خواص بسیار عالی این ژل خاصیت آنتی اکسیدانی بالای آن است که به رفع چین و چروک پوست شما کمک شایانی می کند.

استفاده از ژل ماسک سونیا فوراور سبب ترمیم و تغذیه پوست صورت هنگام خواب می شود. در صورتی که دو یا سه بار در هفته از این محصول عالی استفاده نمایید، تاثیر عالی آن را خواهید دید.

  •     بالا بردن سطح کلی سلامت پوست
  •     قابلیت استفاده برای پوست‌های ترکیبی و ترمیم آن ها
  •     تغذیه کامل پوست در هنگامی که شما خواب هستید.
  •     حاوی آلوه ورا خالص، عصاره سیب، شیرین بیان، بامبو کره ای و گل شبدر
  •     حاوی روغن ریحان، روغن گل آرتمیسیا پالنز و روغن سویا
  •     دارای تاییدیه کروئلی فری و انجمن آلوئه ورا آمریکا

ژل خالص آلوئه باربادنسیس (ژل تثبیت شده‌ی آلوئه ورا)، آب (آکوا)، گلیسیرین، دایمتیکون، عصاره میوه پیروس مالوس (سیب)، کاپریلیل متیکون، آمینیوم آکریلول دامتیل تارات/ کو پلیمر وی.پی، کراس پلیمرِ دسیگلوکوساید اولیت سوربیتان، دایمتیکون کراس پلیمر، عصاره ریشه گلیسیریزا گلابرا (شیرین بیان)، ایزو پنتیدلدیول، عصاره‌ی گلِ تریفولیوم پراتنس (گل شبدر)، اتیل هگزیل گلیسیرین، هگزیلن گلیکول، پروپاندیول، عصاره‌ی ساسا کوئل پارتنیس، پلی اکریلات کراس پلیمر ۶، دی سدیم ای.دی.تی.اِی، روغن گلیسین سویا (سویا)، روغن بذر داکوس کاروتا ساتیوا (نژادی از هویج)، روغن اوسیموم باسیلیکوم (ریحان)، روغن گل آرتیمیسیا پالانز، فنوکسیتانول، کاپریلیل گلیکول.

محتوی: 59 میلی لیتر

روش مصرف: مقداری از ژل را قبل از خواب روی تمام صورت‌تان بمالید و بگذارید در طول شب بر روی پوست‌ صورت‌تان بماند. صبح، صورت‌تان را کاملا بشویید. برای رسیدن به بهترین نتیجه، هفته‌ای حداقل ۲-۳ بار مصرف کنید.

 

قیمت: 100 درهم

هیچ پرداخت برای این محصول وجود ندارد.
نوشتن پرداخت
بدعالی
نظر فیسبوک

صفحه اول . درباره ما . ارتباط با ما . تبلیغات

© 1394 -  تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای “بهینه سازان وب ایران” محفوظ است .

طراحی سایت : ترانگل