جستجو

Forever Living فوراور فیبر | Forever Fiber با اضافه کردن بسته های مکمل فیبر به رژیم غذایی خود، چهار نوع فیبر از جمله (FOS) در بدن شما تأمین می .. Product #: 23 based on 0 reviews Regular price: $0.00 $0.00 2

فوراور فیبر | Forever Fiber

برند: Forever Living
کد محصول: 23
دسترسی: 2
وزن: 0.00kg
ابعاد: 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm

قیمت: 0ریال
Ex مالیات: 0ریال

- +

با اضافه کردن بسته های مکمل فیبر به رژیم غذایی خود، چهار نوع فیبر از جمله (FOS) در بدن شما تأمین می شود که پروبیوتیک نامیده می شود. هدف از تولید این محصول، تأمین نیاز کلی بدن به ٥٠ گرم فیبر روزانه بدون نیاز به مواد دیگر است. این ترکیب شامل ٤ نوع فیبر است. این محصول را می توان به راحتی با ژل آلوئه ورا ترکیب نمود و یا بر روی غذا پاشید. حتی می توان آن را با آب ترکیب کرده و همه جا به همراه داشته باشید. اگر فیبر به همراه غذا مصرف شود، احساس سیر بودن به شما القا کرده و باعث کنترل اشتها و تناسب اندام شما می شود.

مکمل غذایی فیبر فورِاوِر، فیبر مورد نیاز روزانه را در یک بسته بندی مناسب، با قابلیت حلالیت سریع برای کمک به یک رژیم غذایی سالم عرضه می‌کند. توصیه متخصصان، مصرف روزانه ۳۰ گرم فیبر برای بهبود عملکرد هاضمه و معده است. در حالی که عموما مقدار مصرف فیبر، کمتر از نصف این میزان تخمین زده شده است. ساشه پودر فیبر فوراور، ترکیبی اختصاصی از چهار نوع فیبر است که به طریقی هدفمند، با افزودن فیبر مورد نیاز روزانه به رژیم غذایی، آن را غنی می کند.

-    حاوی ۵ گرم فیبر مغذی در هر بسته
-    با فرمولی انحصاری، طراحی شده بمنظور جذب حداکثری فیبر
-    قابلیت حلالیت فوری در آب یا نوشیدنی ژل آلوئه ورا
-    فاقد گلوتون
-    کمک به کاهش وزن بصورت طبیعی
-    حفظ قند خون در حد نرمال
-    کاهش احساس ضعف پس از صرف وعده غذایی
-    پشتیبانی از عملکرد قلب و عروق
-    بالا بردن سیستم ایمنی بدن از طریق حفظ سلامت دستگاه گوارش
-    از بین بردن بیماری یبوست
-    هر بسته فیبر معادل مصرف دو قطعه نان تست گندم بدون کربوهیدرات و کالری.

 

  • به راحتی با پاشیدن این محصول روی غذایی که می‌خورید، یا مخلوط کردن آن با ژل خالص آلوئه ورای فورِاوِر یا هر نوع نوشیدنی دیگرو یا با افزودن آن به بطری آب در مواقعی که خیلی مشغله دارید، فیبر مورد نیاز بدن را به آن برسانید.
  • فیبر، وظیفه پشتیبانی از دستگاه گوارش را بر عهده دارد. پشتیبانی از دستگاه گوارش برای کل بدن بسیار مهم است؛ چرا که اولین مخزن جذب مواد معدنی، معده و سیستم گوارشی است.
  • این مکمل اگر بین وعده‌های غذایی مصرف شود، می‌تواند به حفظ احساس سیری کمک کند و از طریق کاهش اشتها و میل، مصرف کالری را کنترل نماید. این ویژگی برای آنهایی که یک برنامه کنترل وزن دارند، اگر همراه یک رژیم غذایی سالم و تمرین منظم استفاده شود، فوائد ویژه ای دارد.
  • همچنین فیبر با کمک به حفظ قند خون در سطح نرمال، می‌تواند احساس سستی یا حس کاهش انرژی بعد از صرف غذا را محدود کند.
  • فیبر، آنطور که نشان داده شده‌ است، عملکرد قلبی وعروقی را پشتیبانی می‌کند و البته، از آنجا که دانشمندان امروزه تشخیص داده‌اند که تا ۷۰ یا ۸۰ درصد عملکرد ایمنی در بدن با دستگاه گوارش در ارتباط است، فیبر به حفظ سیستم ایمنی، کمک شایانی می کند.
  • مصرف کافی محلول فیبر می‌تواند دفع تولیدات زائد از بدن را تسهیل کند و به از بین بردن یبوست کمک فراوانی نماید.

 

محتوی: ۳۰ بسته فیبر ۵ گرمی

روش مصرف: یک بسته فیبر را با آب، ژل آلوئه ورا یا دیگر نوشیدنی ها روزانه مخلوط و مصرف نمایید، همچنین می توانید آن را روی غذا بپاشید.

پیشنهاد می شود که فیبر فوراور را حداقل با ۳۰ دقیقه فاصله از دیگر مکمل های غذایی مصرف کنید.

 

قیمت: 126 درهم

هیچ پرداخت برای این محصول وجود ندارد.
نوشتن پرداخت
بدعالی
نظر فیسبوک

صفحه اول . درباره ما . ارتباط با ما . تبلیغات

© 1394 -  تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای “بهینه سازان وب ایران” محفوظ است .

طراحی سایت : ترانگل