جستجو

Forever Living فوراور جینکو پلاس (تقویت مغز و حافظه) | Forever Ginkgo Plus با استفاده از این محصول، خلاقیت خود را شکوفا کنید. قدمت این محصول منحصر به فرد برای تقویت حافظه به ه.. Product #: 51 based on 0 reviews Regular price: $0.00 $0.00 2

فوراور جینکو پلاس (تقویت مغز و حافظه) | Forever Ginkgo Plus

برند: Forever Living
کد محصول: 51
دسترسی: 2
وزن: 0.00kg
ابعاد: 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm

قیمت: 0ریال
Ex مالیات: 0ریال

- +

با استفاده از این محصول، خلاقیت خود را شکوفا کنید. قدمت این محصول منحصر به فرد برای تقویت حافظه به هزاران سال قبل باز می گردد. Forever Ginkgo Plus ترکیبی بی نظیر از ٤ گونه گیاه بی نظیر است. Ginkgo Biloba که جز اصلی ترکیب این محصول به شمار می رود، با گیاهان پر خاصیت چینی از جمله Ganoderma نوعی قارچ رشی، Schisandra ، و گیاه فوتی (پلی گونوم مولتی فوروم) ترکیب شده است. گفته می شود که درخت Ginkgo از قدیمی ترین گونه های درخت باز زیستی است. به طور عجیبی طول عمر این درختان بیش از هزار سال بوده و در برابر قارچ ها و حشرات بسیار مقاوم هستند. Ginkgo Biloba یکی از محبوب ترین مکمل های گیاهی موجود در اروپا و آمریکای شمالی است.عصاره برگ Ginkgo به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی عمل می کند. تحقیقات بر روی گیاه Ginkgo نشان داده است که این ماده، گردش خون را در مغز افزایش داده و برای تقویت حافظه بسیار موثر است.

مکمل فوراور جینگو پلاس یک ترکیب فرمول شده منحصر به فرد  از ۴ گیاه باستانی شناخته شده چین است که اثر یکدیگر را تقویت می کنند. عصاره برگ جینکگو بیلوبا، با گیاهان چینی قدرتمندی چون گاندرما (که نوعی قارچ است)، شیساندرا و فوتی ترکیب می شود.

از جمله خواص این محصول که ترکیبی از این 4 گیاه کهن و فوق العاده که با متد پیشرفته روز آمریکا تولید شده است، میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

-    تقویت مغز و اعصاب
-    تاثیر فوق العاده بر روی حافظه و تمرکز
-    افزایش خونرسانی به مغز
-    رفع سفیدی مو
-    درمان وزوز گوش از طریق افزایش خون رسانی به این نواحی
-    بسیار مفید برای افرادی که سکته مغزی کرده اند.
-    بهبود چشمگیر آسم، ام اس، یائسگی و آلزایمر
-    تقویت و رشد موها، حساسیتها، اگزما،سرما زدگی، دردهای قاعدگی، ضد پیری..

*   درخت جینکگو بیلوبا بیش از ۲۰۰ میلیون سال است که قدمت دارد. اما دلیل محبوبیت و شهرت امروزی آن اثرات مثبت گیاه روی سیستم اعصاب مرکزی و خاصیت تقویت حافظه در افراد که از اشکال تروما (ضربه به سر) رنج می برند، می باشد. آزمایشات نشان دهنده تأثیر مثبت جینکگو بیلوبا بر روی فراموشی های خفیف و بیماری آلزایمر است، به طوری که مصرف آن حافظه و تمرکز را افزایش می دهد. این خاصیت جینکگو بیلوبا در مبتلایان به این بیماری ها می تواند سودمند واقع شود.

*    جینگو پلاس مغز را تحریک کرده و تنظیم می کند. گیاه جینکگو بیلوبا به خاطر افزایش گردش خون مغز و بنابراین افزایش اکسیژن رسانی و مواد موجود در سلول های مغزی که توسط عصاره موجود در برگ های جینکگو بیلوبا ایجاد می شود، نتایج فوق العاده ای در مقابله با گروهی از اختلالات مربوط به مغز و سلامت ذهنی نشان داده است.

*    مشکلات مربوط به گردش خون: هر زمان که مشکلات عدم گردش مناسب خون در مغز وجود دارد، جینکگوبیلوبا کمک بسیاری به شخص می کند و مشکلات مربوط به آمبولیسم و انفارکتوس مغزی و همچنین ترومبوز را حل می کند. جینکگو بیلوبا رگ ها را متسع کرده و باعث می شود که خون بیشتری گردش کند.

*    اختلال حافظه و تمرکز ذهنی: جینکگو بیلوبا یکی از معمول ترین روش های خانگی برای بهبود علائم اختلال حافظه و تمرکز ذهنی است. جینکگو بیلوبا اکسیژن بیشتری به مغز می رساند و به تمرکز کمک می کند و بدین ترتیب به فردی که تمرکز در فعالیتهایش کاهش یافته یاری می رساند. به ویژه ثابت شده است که برای بزرگسالان دارای این اختلال مفید است.

*   بیماری آلزایمر (زوال عقلی): شماری از مطالعات ثابت کرده است که مصرف روزانه عصاره جینکگو بیلوبا باعث افزایش قابل ملاحظه در حافظه و فعالیت نورون های مغز می شود اخیرا ثابت شده است که جینکگو بیلوبا به افراد دارای این بیماری صدمه ای نمی زند بلکه بهبودی نیز ارائه می دهد.

*    بیماری آسم: دارو شناسی مدرن در چین فوائد جینکگو بیلوبا را در بهبود آسم برونشی و برونشیت مزمن متذکر می شود. علت ایجاد این حالت اثرات ناشی از اجزا فعال جینکگو بیلوبا در بهتر شدن تنگی برونش ها می باشد.

*    تذکر مهم: ترکیب این ۴ گیاه ( جینکگو بیلوبا، قارچ رِشی، شیزاندرا و گیاه فو تی) در مکمل غذایی فوراوِر جینکگو پلاس بخاطر مکانیزم سینرژیک شدن تاثیری به مراتب بیشتر از مصرف هر یک از این گیاهان به تنهایی دارد.

ترکیب اصلی:
عصاره برگ گیاه جینکگو بیلوبا یا درخت شجرالمعبد یا چهل سکه هست که سپس با Ganoderma از قارچ رِشی و شیزاندرا چاینزیس Schisandra berries و گیاه فو-تی (پلی گونوم مولتی فوروم) cured Fo-Ti که هریک به نوبه خود از گیاهان با اهمیت در کشور چین هستند مخلوط شده است.


ترکیبات دیگر: شامل گیاهان چینی نیرو بخش برای افزایش فواید Ginkgo Biloba شامل Ganoderma بدست آمده از قارچ Reishi، دانه Schisandra و گیاه Fo-ti با خاصیت ضد پیری.

محتوی: ۶۰ قرص

روش مصرف: روزانه ۲ وعده، هر بار ۱ عدد قرص.

 

قیمت: 137 درهم

هیچ پرداخت برای این محصول وجود ندارد.
نوشتن پرداخت
بدعالی
نظر فیسبوک

صفحه اول . درباره ما . ارتباط با ما . تبلیغات

© 1394 -  تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای “بهینه سازان وب ایران” محفوظ است .

طراحی سایت : ترانگل