جستجو

Forever Living فوراور B12 پلاس (ویتامین بی۱۲ و فولیک اسید) | Forever B12 Plus  ویتامین B12 و اسید فولیک در کنار یکدیگر به تولید سلول های قرمز خون کمک کرده و همچنین نحوه استفاده ب.. Product #: 16 based on 0 reviews Regular price: $0.00 $0.00 2

فوراور B12 پلاس (ویتامین بی۱۲ و فولیک اسید) | Forever B12 Plus

برند: Forever Living
کد محصول: 16
دسترسی: 2
وزن: 0.00kg
ابعاد: 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm

قیمت: 0ریال
Ex مالیات: 0ریال

- +

 ویتامین B12 و اسید فولیک در کنار یکدیگر به تولید سلول های قرمز خون کمک کرده و همچنین نحوه استفاده بدن از آهن را بهبود می بخشد و از سیستم ایمنی بدن حمایت می کند. ویتامین B12 برای رشد جنین در دوران بارداری و در رژیم غذایی گیاهخواری بسیار ضروری است.

ویتامین B12  یا کوبالامین یکی از پر اهمیت ترین ویتامین ها برای موجودات زنده است. این ویتامین برای تکثیر سلولی و همچنین عملکرد سیستم عصبی بسیار ضروری است. کمبود ویتامین B12 می تواند به جنین مادر اثرات زیان باری بزند و برای بانوانی که قصد باردار شدن دارند بسیار مفید است. نکته حائز اهمیت، ترکیب این ویتامین با فولیک اسید است که کمپانی فوراورلیوینگ ترکیب این دو را با هم، در مکمل غذایی فوراور B12 پلاس آورده است. خواص بی نظیر این ویتامین در لیست پایین آورده شده است.

-    پیشگیری موثر و بهبود کم خونی
-    تقویت قلب
-    بهبود نازایی، آسم و سردرد های میگرنی
-    پیشگیری از نقایص مادرزادی جنین
-    سلامت اعصاب و تقویت حافظه
-    کمک به جذب بهتر پروتئین ها
-    تسریع در فرایند متابولیسم و افزایش سطح انرژی افراد

این مکمل غذایی یک ترکیب عالی گیاهی از مواد مغذی مورد نیاز است که ویتامین B12 را با اسید فولیک آمیخته و از فرمولی استفاده می کند تا به روند سوخت و ساز ممکن در بدن کمک کند. این مکمل به تقسیم سلولی، ترکیب DNA، تولید سلول گلبول قرمز خون، عملکرد مناسب عصب ها و رشد سلول های بدن کمک شایانی می کند. از طرفی مصرف این مکمل برای افراد گیاه خوار (وجترین) بسیار توصیه می شود. در فرمول مکمل غذایی B12 پلاس فوراور به صورت آهسته، مقادیر مورد نیاز اسید فولیک و ویتامین B12 در طی زمان های مشخص در بدن آزاد می شود. با کمک این نوع فرمولاسیون اختصاصی فوراور، مواد مغذی به طور فعال و پیوسته جذب بدن می شود و بدین ترتیب اثرات آنها افزایش یافته و تا مدت زمان بیشتری باقی می ماند. همچنین خانم ها برای افزایش و تعادل سایز سینه های خود، می توانند از این مکمل حداکثر بهره را ببرند.
نکته مهم: مصرف مقادیر بیشتر از دوز ویتامین B12 (سیانوکوبالامین) و اسید فولیک خطری ندارد و این مکمل غذایی کاملا بی ضرر است.

    بهبود سطح هموسیستئین در بدن
    کمک شایان به بهبود کم خونی یا آنمی
    بسیار مفید برای خانم های باردار و جنین
    مکمل ضروری برای گیاه خواران
    تقویت اعصاب و سلامت قلب
    کاملا بی خطر حتی با مصرف دوز بالا
    مصرف همزمان اسید فولیک و ویتامین B12 بصورت همزمان

محتوی: ۶۰ قرص

روش مصرف: روزانه ۲ وعده، هر بار ۱ عدد

 

قیمت: 67 درهم

هیچ پرداخت برای این محصول وجود ندارد.
نوشتن پرداخت
بدعالی
نظر فیسبوک

صفحه اول . درباره ما . ارتباط با ما . تبلیغات

© 1394 -  تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای “بهینه سازان وب ایران” محفوظ است .

طراحی سایت : ترانگل