جستجو

Forever Living عطر خوشبو کننده زنانه فوراور | 25th Edition Perfume Spray for Women  نمونه ۲۵ ادکلن خوشبو کننده زنانه نیز رایحه گل های سفید است که از گلبرگ گل های گرم و مشک بار به دست .. Product #: 48 based on 0 reviews Regular price: $0.00 $0.00 2

عطر خوشبو کننده زنانه فوراور | 25th Edition Perfume Spray for Women

برند: Forever Living
کد محصول: 48
دسترسی: 2
وزن: 0.00kg
ابعاد: 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm

قیمت: 0ریال
Ex مالیات: 0ریال

- +

 نمونه ۲۵ ادکلن خوشبو کننده زنانه نیز رایحه گل های سفید است که از گلبرگ گل های گرم و مشک بار به دست آمده تا حس و شخصیتی زنانه به این محصول ببخشد. این محصول منحصر به فرد، از ترکیب گل کاکتوس و گل فریزیای زرد به عمل آمده است که برگ های پاپیتال نیز به عنوان رایحه ای شاداب کننده به این ترکیب افزوده شده است. مکمل این ترکیب منحصر به فرد، گلبرگ های رز، یاسمین، لاله سفید، و مگنولیاست. در نهایت، با اضافه شدن عصاره چوب گیلاس، مُشک پوست و نعنای هندی، تمام حس های زنانه را می توان از این ادکلن گیاهی استشمام کرد.

عطر یکی از محصولاتی است که بصورت روزانه مورد استفاده بسیاری از افراد قرار می گیرد. اما انواع عطر کدام است؟ چرا ما به شما عطر فوراور را پیشنهاد می کنیم و ویژگی های عطر زنانه فوراور کدام است؟ ادامه مطلب را ببینید.

    Perfume

وقتی روی عطری عبارت پرفیوم خورده باشد، حاکی از غلظت و دوام بالای 20 درصدی عطر داخل آن است. این نوع عطر ها از ماندگاری بالاتری نسبت به سایر گزینه های پایین دارد.

    Eau de perfume

غلطت این دسته از خوشبوکننده ها، چیزی بین 15 تا 20 درصد از حجم عطر است. این نوع عطر در مقایسه با غلظت عطر پرفیوم از میزان ماندگاری کمتری برخوردار هست.

    Eau de toilette

ادی تویلت درصد غلظتی حدود 15 درصد از حجم عطر را تشکیل می دهد.

    Eau de cologne

از این غلظت پرفیوم عموما به اسم ادکلن یاد می شود و معمولاً نیز برای آقایان قابل استفاده است.

اما عطر فوراور برای بانوان از نوع پرفیوم خالص و رایحه ای ملایم است تا شخصیتی جذاب به خانم ها ببخشد. علاوه بر این، عطر بانوان فوراور بدون ایجاد جای لک و کاملا بدون عوارض و مواد شیمیایی است. عطر فوراور بر خلاف اکثر عطر های موجود در بازار که بصورت شیمیایی به عمل آمده اند و سرطان زا هستند، تماما از عصاره گیاهان معطر و خوشبو به عمل آمده است.

این عطر منحصر به فرد رایحه گل های سفید است که از گلبرگ های گل های گرم و مشک بار به دست آمده تا حس و شخصیتی زنانه به این محصول ببخشد. این محصول منحصر به فرد کاملا ارگانیک و بدون مواد شیمیایی حساسیت زا، از ترکیب گل کاکتوس و گل فریزیای زرد به عمل آمده است که برگ های پیچک نیز به عنوان رایحه ای شاداب کننده به این ترکیب افزوده شده است. مکمل این ترکیب منحصر به فرد، گلبرگ های رز، یاسمین، رز سفید، و مگنولیاست. در نهایت، با اضافه شدن عصاره چوب گیلاس، مُشک پوست، و نعنای هندی، تمام حس های زنانه را می توان از این ادکلن گیاهی استشمام کرد.

حاوی: ۵۰ میلی لیتر

 

قیمت: 192 درهم

هیچ پرداخت برای این محصول وجود ندارد.
نوشتن پرداخت
بدعالی
نظر فیسبوک

صفحه اول . درباره ما . ارتباط با ما . تبلیغات

© 1394 -  تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای “بهینه سازان وب ایران” محفوظ است .

طراحی سایت : ترانگل