جستجو

Forever Living ضد آفتاب آلوئه ورا جدید فوراور (ضد لک و آبرسان) | Aloe Sunscreen new ضد آفتاب جدید فوراور با بهره گیری از فناوری نانو، مقاومت بیش از 80 دقیقه در برابر آب، ویتامین E، روی.. Product #: 44 based on 0 reviews Regular price: $0.00 $0.00 2

ضد آفتاب آلوئه ورا جدید فوراور (ضد لک و آبرسان) | Aloe Sunscreen new

برند: Forever Living
کد محصول: 44
دسترسی: 2
وزن: 0.00kg
ابعاد: 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm

قیمت: 0ریال
Ex مالیات: 0ریال

- +

ضد آفتاب جدید فوراور با بهره گیری از فناوری نانو، مقاومت بیش از 80 دقیقه در برابر آب، ویتامین E، روی و آلوئه ورا خالص، باعث محافظت کامل شما در برابر اشعه های مضر خورشیدی می گردد.
مراقبت از پوست دست، صورت و بدن بخصوص در فصول گرم سال که پوست در معرض آفتاب مستقیم قرار می گیرد، بسیار حائز اهمیت است. کرم ضد آفتاب جدید فوراور آلوئه سانسکرین، بهترین مراقبت را از پوست شما به عمل می آورد.
این ضد افتاب ترکیبی پیشرفته شامل نانو ذرات اکسید روی با پوشش دهی کامل است. این کرم به راحتی مورد استفاده قرار می گیرد و محافظت بسیار خوبی از پوست در برابر اشعه خورشید دارد و بدون احساس چربی یا باقی ماندگی به راحتی پاک می شوند.

فناوری پیشرفته بکار رفته در این کرم غنی (فناوری نانو) برای مقاومت در برابر خورشید، این محصول را یک محصول قدرتمند و استثنایی تبدیل می کند. علاوه بر آن آلوئه ورا خالص که از مزارع طبیعی و اختصاصی فوراور تهیه می شود، پوست را تغذیه کرده و عمل رطوبت رسانی را انجام می دهد.
فوراور لیوینگ به همین جا قناعت نکرده و با افزودن ویتامین E ضد آفتابش را غنی تر کرده است تا با آسیب های اشعه مضر فرابنفش UVA و UVB مقابله کند و نرمی و رطوبت بیشتری را به پوست بدهد.
کرم ضد آفتاب آلوئه ورا فوراور 80 دقیقه در برابر آب مقاوم است. با استفاده منظم از آن، زمانی که بیرون خانه و زیر اشعه مستقیم خورشید هستید، اثر محافظتی کامل آن را دریافت کنید.
چه بخواهید به کوهنوری و به سمت قله بروید یا از پایان هفته خود در خارج خانه لذت ببرید مطمئن باشید که کرم ضد آفتاب الوئه ورا خانواده شما را تحت حفاظت خود قرار می دهد.

  •     مناسب برای انواع پوست (خشک، چرب، معمولی، حساس)
  •    دارای SPF=30 برای محافظت حداکثری در برابر اشعه مضر UVA و UVB خوشیدی
  •    محافظت کامل با استفاده از اکسید روی طبیعی
  •    حاوی ژل خالص آلوئه ورا دست چین شده مزارع فوراور
  •    به مدت 80 دقیقه در برابر آب از پوست شما حفاظت می کند
  •    شفاف کننده، رطوبت رسان و محافظت کننده
  •    بدون گلوتن، مناسب برای افزاد گیاه خوار و بدون ترکیبات مضر و حیوانی

Homosalate 8.5%
Octisalate 5.0%
Octocrylene 10.0%
Zinc Oxide 12.6%

سایر ترکیبات:
آب برگ آلوئه باربادنسیس (ژل الوئه ورا)، کاپریل گلیکول، سیتاریل اتیل هانزانوات، کلروفنسین، دییزوستایریل پلی گلیس، اتیل هگزیل گلیسیرین، رایحه طبیعی، روغن کرچک هیدروژنه، سولفات منیزیم، فنوکسی اتیانول، اسید پلی هیدروکسیستیر، اسید پتاسیم، سولفات پتاسیم، پروپانیدول، پروپیلپتیل کاپریلات، اسید سولفاتکول، سولفاتدپته، پروپان، دی سولفات، اسید سولفاته، کوپن سولفات

محتوی: 118 میلی لیتر


نحوه مصرف: 15 دقیقه قبل از در معرض آفتاب قرار گرفتن، استفاده کنید.

استفاده مجدد:

  •     بعد از 80 دقیقه شنا یا تعریق
  •     بلافاصله بعد از خشک کردن با حوله
  •     حداقل هر 2 ساعت یکبار

 

قیمت: 82 درهم

هیچ پرداخت برای این محصول وجود ندارد.
نوشتن پرداخت
بدعالی
نظر فیسبوک

صفحه اول . درباره ما . ارتباط با ما . تبلیغات

© 1394 -  تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای “بهینه سازان وب ایران” محفوظ است .

طراحی سایت : ترانگل